דף טיפולים

טיפול יוצר שינוי

מטופלים יקרים, מניסיון אני יודעת שאפשר לרפא את הגוף מבפנים, להתחזק ולצמוח מתוך קושי, כאב או משבר. הכול אפשרי!

 

במהלך השנים חוויתי כאב וקושי ולמדתי לצמוח מתוכם.

כיום אני מחוברת לחיים, נהנית מהם ורואה את הטוב.

 

ב- 19 השנים האחרונות למדתי לטפל ולהעלים כאב באמצעות שיטות מגוונות אותן אני מיישמת בהצלחה רבה בקליניקה שלי ברמת גן.

הניסיון העשיר והיכולת לשלב כלי טיפול אנרגטיים בשילוב טיפול פיזי ליצירת איזון והרמוניה בין גוף לרגש מאפשרים לי להעניק טיפול עוטף ומלא למגוון עשיר של מכאובים פיזיים ורגשיים.

בנוסף, בעזרת יכולות תקשור וחיבור אנרגטי אני יודעת לזהות מהו בדיוק המקור לבעיה, כאב או קושי, להתאים טיפול ממוקד, ולהתגבר על קשיים, מחסומים וכאבים ואף לצמוח מתוך המשבר.

בטיפולים בקליניקה אני משלבת עבודה וטיפול גם באמעות ערכת הקלפים הייחודיים שיצרתי  .See-it cards קלפים יצירתיים המרחיבים את נקודות המבט ומייצרים תובנות עמוקות.

מוזמנים אליי לקליניקה ברמת גן

אני מאמינה שהכול קשור בכול: גוף, רגש, נפש וחוסן מנטאלי.הרגשות והמחשבות משפיעים על הגוף, על הנפש ועל התפקוד שלנו.

להלן שיטות הטיפול שלי, יחדיו נבחר מביניהן את המתאימות באופן ספציפי לכל מטופל.

 

אקסס בארס

בראשך ישנן 32 נקודות, ובאמצעות נגיעה בהן אוכל ליצור בך איזון ולהפחית מתחים ולחצים שאתה חש. כך יעלה בך רוגע ובזכותו יקרו דברים מופלאים. תהיה מסוגל לראות את הטוב בחייך ואת מגוון האפשרויות הפתוחות בפניך. כמו כן, הודות לרוגע שייווצר בך תוכל לקלוט הזדמנויות חדשות, למגנט שפע  לחייך, להצליח בקלות רבה, לוותר על שליטה, להגיע למימוש עצמי ולשדרג את היצירתיות שלך.

במהלך הטיפול נעשה סשן ובו נבטל אמונות מגבילות, העוצרות אותנו בדרך להצלחה בכל תחום שנעלה במהלך הטיפול.

הילינג — התחברות מחדש

במהלך טיפול זה אעביר אנרגיה לגופך ללא מגע ידיים. על מקומות מסוימים בגוף אניח את ידיי, כדי להריץ אנרגיה וכך לפתוח חסימות אנרגטיות שגורמות לתופעות שונות בגוף, כמו פריחה, כאבי ראש וכאבי גרון וכן לבעיות מנטאליות ונפשיות.

ביואורגונומי

שיטה זו היא שיטת אבחון המבוססת על ה"אורוגון", אנרגיית החיים. את האנרגיה הזאת גילה הפיזיקאי פרופסור וויליאם רייך ואת השיטה "ביואורגונומי" פיתח רפי רוזן. אנרגיית החיים קיימת בכל אדם, חי, צומח ודומם. כשיש עודף באנרגיית החיים או מחסור בה נוצרים חולי ובעיות בגוף הפיזי, בגוף הרגשי ובגוף המנטאלי.

במהלך הטיפול אסרוק את גופך באמצעות עפעוף ואבדוק היכן יש בו אנרגיית חיים והיכן היא חסרה. כך אאבחן את מקור הבעיה. הסריקה באמצעות העפעוף דומה למבחן שריר או לשיטת המטוטלת פנימית. לאחר האבחון אטפל בהוויה שלך באמצעות הכלים של השיטה.

התמרה-מרכבה

שיטה זו מבוססת על שיטת "ביואורגונומי", ופיתחה אותה נעמי פיינברג. פיינברג הוסיפה לשיטה זו אלמנטים מן הקבלה. בעזרת השיטה נעשה ריסטרט לגוף ולנפש, נמחק תוכנות בעייתיות שגורמות סבל וחוסר חיות, נטביע בגופך את עץ החיים, מוטיב מהקבלה, כדי לחזק אותך מבחינה פיזית, מנטאלית ונפשית. נפתח את דרכנו אל האושר, אל השמחה, אל מימוש המטרות שלך בכל התחומים ואל שפע בחיים של בריאות.

באותו זמן נטפל בפחדים שלך, בדאגות שלך ובטראומות שלך ונמנע הישנות של מאורעות לא נעימים שקרו לך בעבר.

רייקי 3

זו שיטת טיפול אנרגטית. בעת הטיפול אניח את ידיי על גופך במקומות שבהם נמצאים מרידיאנים, ערוצי אנרגיה השוכנים בגוף. לכל איבר יש מרידיאן הקשור אליו. באמצעות ידיי אזרים את האנרגיה התקועה במקומות שונים בגוף. כך אסייע לך להחלים מכאבים ואגביר את ההרמוניה בין חלקי הגוף שלך, את האיזון שבך ואת האנרגטיות שבך.

תמציות לייף אנרג'י ופרחי באך

ארכיב פורמולה שתתאים למצבך או תמצית לחיזוק של טיפול שנעשה אצלי.

תמציות לייף אנרג'י מורכבות מקריסטלים, מאבנים בעלות תכונות שונות ומצמחי מרפא.

פרחי באך הם צמחים הגדלים בלונדון. ד"ר אדוארד באך, שהיה רופא והומיאופת, גילה את הפרחים וניסה לטפל בעצמו בעזרתם, על כן הם קרויים על שמו. יש צמחים שיוכלו לסייע לך לטפל בדיכאון ובפחדים, לסייע לך לקבל החלטות שקשה לך לקבל ועוד.

 

בקליניקה אני מבצעת גם טיפולים מרחוק באמצעות שיחה בסקייפ או בטלפון.

בשיחה זו אשאל אותך שאלות הנוגעות לבעיה ולמצבך ולפני הטיפול מרחוק ניפגש פעם אחת פנים מול פנים בקליניקה שלי ברמת גן.

לפרטים נוספים ולתיאום טיפול

מוזמנים ליצור עמי קשר

שלכם,

שיאית גלעדי